Znakowanie

Sitodruk

Metoda znakowania o długoletniej tradycji. Za pomocą specjalnego sita wykonywany jest efektowny i trwały nadruk reklamowy na dzianinach, tworzywach sztucznych lub drewnie. Sitodruk może być wykonywany zarówno na powierzchniach płaskich, jak i cylindrycznych.

Tampodruk

Popularna metoda znakowania polegająca na użyciu specjalnego stempla, tzw. tamponu.
Nadruk wykonany tą metodą jest precyzyjny, a cena bardzo atrakcyjna. 
Jego zaletą jest także możliwość znakowania na wielu rodzajach materiałów.

Termotransfer

Termotransfer polega na wgrzaniu logotypu w dany materiał. Umożliwia wykonanie wielokolorowego nadruku, a wykorzystanie wysokiej temperatury do jego utrwalenia zapewnia wysoką jakość.

Grawer laserowy

Grawerowanie przy użyciu lasera cechuje się wysoką wydajnością , precyzją oraz trwałością. Używamy laserów typu YAG i CO2, które pozwalają na wykonanie grawera na metalu, drewnie, szkle, skórze i tworzywach sztucznych.

Haft komputerowy

Powszechnie stosowana metoda znakowania tkanin. Dzięki wykorzystaniu komputera do sterowania igłami uzyskujemy niezwykłą precyzję przeszyć. Używane przez nas nici gwarantują wysoką jakość i estetykę haftu.

Tłoczenie

Jest to metoda znakowania wykorzystywana zazwyczaj na wszelkiego rodzaju materiałach skórzanych, bądź skóropodobnych. Tłoczenie można wykonać odbijając w materiale jedynie samą matrycę, bądź z pomocą folii w kolorze srebrnym lub złotym.

Druk cyfrowy

Jest to bezdotykowa metoda znakowania gadżetów polegająca na bezpośrednim nadrukowaniu obrazu na produkt, a następnie utrwaleniu go światłem UV. Nasza drukarnia oferuje metodę, która zapewnia dużą swobodę projektu oraz doboru kolorów (full kolor), a uzyskany efekt jest niemal fotograficzny.

Etykieta

Etykiety drukowane są na foliowanym papierze samoprzylepnym. Wykorzystywane są najczęściej wtedy, gdy znakowanie innego rodzaju nie jest możliwe. Zaletami tej metody jest duża dowolność kształtów oraz możliwość druku w full kolorze.

0

produktów
w ofercie

0

Zadowolonych
klientów

0

lat doświadczenia
w branży

0

jeden cel
najlepsza jakość

Back to Top